1. Pozycjonowanie sklepów internetowych i stron www w Lublinie

Zgodnie ze statystykami połowa klientów danego sklepu internetowego odwiedza go dzięki wpisaniu frazy nakierowującej w wyszukiwarce. Stąd bierze się potrzeba ciągłej optymalizacji sklepu zgodnie z wymaganiami algorytmów od Google. Optymalizowanie sklepu internetowego jest nie tyle wolnym wyborem przedsiębiorców, co koniecznością – inaczej konkurencja nie da im nawet szans.

Pozycjonowanie sklepu internetowego wymaga dbałości o kod, opieki nad samą stroną, starannej i doprecyzowanej mieszanki treści i linków przychodzących. Ze względu na charakter sklepów internetowych, nie są one traktowane jak zwykłe witryny. Ich pozycjonowanie wymaga profesjonalnej wiedzy i doświadczenia. Oferujemy naszą pomoc, dzięki której każdy sklep internetowy stanie na podium TOP3 w Google.

Autentyczność i stosowanie się do zasad

W naszej pracy stosujemy jedynie praktyki White Hat SEO. To sposoby na zwiększanie popularności sklepu, które są nie tylko dozwolone, lecz nawet doradzane przez Google. Lata doświadczenia przekonały nas, że zbudowanie reputacji sklepu wymaga czasu. Nasza solidna praca zaczyna się od audytu SEO. Nasze oczy działają wtedy jak skanery, tak by znaleźć najmniejszy błąd w Twoim sklepie internetowym. Efektem naszej wytężonej pracy jest raport pełen wskazówek co do poprawy jakości strony. Dzięki temu Twój sklep internetowy zaczyna być uważany przez algorytmy za wzór, a klienci są zachwyceni prostotą zakupów. Te dwa czynniki sprawiają, że dany adres pnie się do góry w wynikach wyszukiwania.

Content is king

Treść wysokiej jakości to oręże, które przynosi nam zwycięstwo w walce o wysokie wyniki. Twórcy giganta z Mountain View podkreślają, że wartościowy content jest podstawą. Potwierdzają to nasze liczne badania, których wynik jest zawsze taki sam. Dokładny opis produktów, przedstawienie historii firmy lub tworzenia przydatnych poradników – te wszystkie czynności rzeczywiście polepszą Twój wynik na liście wyszukiwania.

Odnośniki do Twojej strony to priorytet

Jak zdobywać backlinki, to tylko te najlepsze – taka jest nasza dewiza. W miarę optymalizacji sklepu pozyskujemy wysokiej jakości odnośniki z innych stron. Analizujemy każde źródło ruchu, a Ty możesz mieć pewność, że nasz link building to wynik skrupulatnej, ręcznej pracy.

Nasza oferta to:

  • link building z zaufanych źródeł – każdy odnośnik do Twojego sklepu zostanie umieszczony jedynie na zaufanych adresach. Serwisy tematyczne, fora internetowe, popularne blogi – możliwości jest wiele. Dzięki temu staniesz się ekspertem w oczach odbiorców i zdobędziesz ich pełne zaufanie,
  • pełna analiza odnośników – ciągle pozostajemy czujni względem tego, czy odnośniki do Twojej strony rzeczywiście przynoszą Ci korzyść. Możesz być spokojny o reputację Twojego sklepu internetowego,
  • indywidualna strategia linkowania – optymalizowany sklep internetowy potrzebuje dopasowanych rozwiązań. Dlatego sposób budowania linków jest opracowywany indywidualnie dla każdego z naszych klientów.

Optymalizacja sklepów internetowych jest dziedziną, w której specjalizujemy się od lat, co przekłada się na sukces naszych klientów. Naszą wiedzę i doświadczenie stale poszerzamy poprzez częste współprace z różnymi partnerami.

Stały rozwój i praca nad umiejętnościami

Kluczem naszego działania jest rozwój. Jest ku temu jeden prosty powód – fakt, że Internet każdego dnia się zmienia. Pragniemy dostarczać sukces naszym klientom, dlatego oferujemy im nowoczesne rozwiązania. Codziennie testujemy różne możliwości, tak by budować sklepy internetowe, które działają na korzyść naszych klientów. Zdecyduj się na nasze usługi, by zobaczyć jak Twój sklep internetowy osiąga coraz wyższe dochody.

2.Pozycjonowanie sklepu internetowego Lublin – kluczem do sukcesu

Ruch w sklepie internetowym jest w większości generowany przez wyszukiwarkę – statystyki mówią, że w ten sposób odwiedza nas przynajmniej połowa klientów. Dlatego każdy posiadacz e-sklepu powinien stale udoskonalać go pod względem wymogów stawianych przez Google. Tym bardziej, że konkurencja w sieci rośnie, a wraz z nią potrzeba bycia w ścisłej czołówce wyszukiwania.

Pozycjonowanie sklepu internetowego to proces złożony. Musimy skupić się na kodzie strony, stworzeniu jakościowych backlinków oraz dobrej treści. Warto wiedzieć, że e-sklepy nie są postrzegane przez wyszukiwarkę jako zwykłe strony. Pozycjonowanie platform e-commerce to zadanie dla profesjonalistów, do jakich należy nasza firma – poprzez naszą wiedzę i liczne realizacje projektów pomożemy Waszemu sklepowi internetowemu wznieść się na wyżyny wyników wyszukiwania.

Bycie wiarygodnym oraz jedynie dozwolone praktyki

Wybieramy wysokiej jakości długofalowe rozwiązania. Dlatego stosujemy jedynie te działania optymalizujące, jakie są zgodne z wytycznymi od Google. Dzięki temu sukcesywnie umacniacie waszą pozycję w sieci. Zaczynamy od dokładnej SEO analizy danej strony, a jej wyniki przedstawiamy w formie audytu. Sprawdzamy i testujemy wszystko, zarówno pod względem Google, jak i z punktu widzenia zwykłego klienta. Dzięki pozytywnej ocenie wystawionej przez algorytmy wyszukiwania – i co najważniejsze, przez odbiorców – Twój sklep jest coraz częściej polecany i zarabia więcej.

Treść wysokiej jakości to klucz naszych działań

Specjalną bronią w walce o klienta jest użyteczna, wartościowa treść. Kryteria algorytmów Google nie są do końca znane – jednak pewnym jest, że wyszukiwarka zwraca uwagę na jakość treści. Sklep internetowy powinien przyciągać klientów nie tylko asortymentem, ale również użytecznymi treściami. Dobry poradnik sprawi, że odbiorcy poczują się wdzięczni za pomoc w rozwiązaniu problemu. Taka treść udowodni również, że firma jest ekspertem w danej branży. Produkty opisane językiem korzyści częściej lądują do internetowego koszyka. Jeśli opisy są do tego unikatowe, to Google patrzy na nie bardziej przychylnym okiem. Dlatego za każdym razem, gdy stawiamy sklep internetowy, skupiamy się na dostarczeniu jak najlepszej treści.

Generowanie ruchu – z pomocą przychodzą backlinki

Jak zaprosić klientów do e-sklepu? Mamy na to sprawdzone sposoby w postaci link buildingu. Takie odnośniki są umieszczane jedynie na zaufanych stronach. Do tworzenia backlinków podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego każdy link jest ustawiany ręcznie.

Zapewnimy Ci:

  • dokładne sprawdzenie źródła ruchu – do budowania bazy odnośników korzystamy z dobrze przeanalizowanych witryn. Możesz być pewien tego, że ścieżki do Twojego sklepu internetowego biorą swój początek ze sprawdzonych, wysoko ocenianych stron,
  • dopasowanie sposobu linkowania – każdy sklep internetowy jest inny, dlatego dla każdego z nich przeprowadzamy indywidualny sposób linkowania, w pełni dostosowany do charakteru strony,
  • zróżnicowanie backlinków – eksperckie fora internetowe, blogi, a także strony tematyczne – backlinki mogą być budowane na różne sposoby. Testowanie wielu możliwości to recepta na sukces, zwłaszcza że potrafimy szybko i dokładnie wyznaczyć, czy dany odnośnik rzeczywiście generuje ruch.

Nasze wieloletnie doświadczenie w optymalizacji sklepów internetowych łączymy z podążaniem za dynamicznym rozwojem środowiska e-commerce. Pracujemy dla różnych klientów i posiadamy wielorakich partnerów biznesowych, dzięki czemu możemy zaoferować Wam nowoczesne i dopasowane rozwiązania do Waszego sklepu internetowego.

Jak to jest powierzyć e-sklep zaufanym ekspertom?

Sklepy internetowe poddajemy optymalizacji już od wielu lat. Mimo to jesteśmy ciągłej potrzebie odkrywania nowego. Nasi klienci otrzymują świeże, nowoczesne rozwiązania, dzięki którym ich e-sklepy są dopasowane do bieżących wymagań internetowej sprzedaży, a przede wszystkim – do oczekiwań e-konsumentów.